Odesílatel"Petra Miškejová" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětNasazujeme nový web
Stavba čtvrtstoletí.

NASAZUJEME NOVÝ WEB

V těchto dnech nasazujeme nový web, který Vám zjednoduší přihlašování staveb díky webovému formuláři přihlášky, který můžete využít. Obsahuje stejné položky, jako původní off-line verze přihlášky v pdf formátu. K vyplněnému formuláři přihlášky snadno připojíte přílohy a po odeslání bude přihláška automaticky zpracována. Stále je samozřejmě možné k zapsání využít také klasický pdf formulář, který najdete v odkazu PRESS na webu nebo v tomto e-mailu pod odkazem "Přihlásit stavby".

POKUD POTŘEBUJETE VÍCE ČASU

Víme, že archivy, které společně zpracováváme jsou velké a často vyžadují více času ke zpracování. V případě, že ke sběru podkladů a příloh k zapsání staveb potřebujete více času, odešlete nám pouze přihlášku, která bude administrativně zpracována s poznámkou o tom, kdy bude zbytek materiálů dodán.

Sledujte naše sociální sítě, kde prezentujeme Vaše úspěchy v oboru stavitelství.

PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
PDF FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY
FacebookInstagram

Představujeme partnery

Tisk a on-line médium s bezkonkurenčně nejlepším mediálním zásahem do regionů, 70 regionálních mutací, co nejblíže k vám. V 10-ti ze 14-ti krajů opakovaně nejčtenější denní tisk se zásahem 70% populace.

Zakládající člen světové unie architektů UIA, u nás již 26 let udílí nejvýznamnější Grand Prix Obce architektů a je odborným garantem projektu Stavba čtvrtstoletí.

Nejznámnější a nejvýznamnější časopis pro developery, investory, města, stavební firmy a architekty je partnerem projektu Stavba čtvrtstoletí.

Váš nejoblíbenější průvodce na cestách vlakem, který čte 1.250.000 cestujících měsíčně. V únorovém čísle vychází poutavé vyprávění o jedinečné rekonstrukci Bílé věže v Hradci Králové a z pera architekta Jaromíra Chmelíka, sdružení firem BAK a RenoArt na zadání města Hradec Králové

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo