Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětStavby čtvrtstoletí celý tento týden v Deníku
Stavba čtvrtstoletí.

Stavby čtvrtstoletí a osobnosti oboru v Týdeníku Deníku

V tomto týdnu, tedy od 18. do 22. 11. 2019 vychází postupně, napříč celou republikou, příloha Týdeníky zpravodajského Deníku. Pro všech 70 regionálních mutací jsme vytvořili unikátní obsah stejně jako obsah s celostátním dosahem.

Příloha Týdeník a jeho krásná redaktorka Soňa Ličková, se tento týden věnuje vašim stavbám čtvrtstoletí v těchto tématech:

Oboru stavitelství jako celku, kdy ukazuje na bohatost a šíři tohoto strategického odvětví podle jeho jednotlivých kategorií.
Desítkám příběhů stavitelství ve českých, moravských a slezských regionech.
Poutavým příběhům a seznámením se s desítkami staveb v ČR s místním i nadregionálním významem.
Osobnostem stavitelství přesně v duchu projektu.

Aktuální zásah: přes 511 tisíc čtenářů, dlouhodobý zásah: přes 2 miliony čtenářů během 14-ti dnů.

Obor stavitelství snad neměl ještě nikdy tak dobrou, soustavnou a systematickou pozitivní vizitku. A vy a vaše stavby jste toho nejlepším příkladem!

DEJTE NÁM ZPĚTNOU VAZBU

Touto cestou děkujeme všem, kdo se na spolupráci s redakcemi podíleli. Budeme rádi za sdílení a šíření dobrého jména českého stavitelství také prostřednictvím vašich komunikačních sítí. První odezvy na sebe nenechaly čekat:

"Děkujeme moc za zmínku naší společnosti v článku. Moc si toho vážíme.", Karolína Kříženecká, vedoucí komunikace společnosti HOCHTIEF CZ a.s..

"Máte předvším dobrý projekt, to je pak práce jedna radost. Jsem ráda, že se strany líbí, myslím, že to ocení i naši čtenáři.", Soňa Ličková, redaktorka Týdeníku.

....a my dodáváme: Díky Vám je o čem!

GRAFY ČTENOSTI DLE OKRESŮ

CHTĚLI JSTE NĚCO PŘIDAT?

Často se nás ptáte, zda je stále otevřený formulář pro vkládání další staveb: ano, je. Nové stavby i zájemnci přibývají denně a my víme, že před námi je ještě hodně práce se zpracováním této reprezentativní databáze. Stále tedy máte možnost své stavby v ní "vystavit". Že se již vymykají stanovenému termínu čtvrtstoletí? Nevadí, již nyní připravujeme další velkolepé výstupy pro stavby novodobé republiky.

PŘIHLÁSIT STAVBY
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo