Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětInventura je pruda?
Stavba čtvrtstoletí.

Inventura je pruda?

Vánoční úklid, sváteční klid, novoroční letargie, nostalgie a pak začnete bilancovat. Stálo to za to? Za co? A co dál? Tak to bývá běžný scénář domácností i firem našeho kulturního okruhu kolem přelomu roku, vystlaný cukrovím, přáním do dalšího konání i chvilkami na to, na co celý rok nezbyl čas.

Tak jsme se do toho pustili také. V rámci vánočního úklidu jsme udělali "facelift" webu, zjednodušili úvodní stránku a vytváříme strukturu nových podstránek Aktualit, otočili načítání databáze staveb tak, aby ty "čerstvé" byly více nahoře, přidali vyhledávání staveb podle krajů, kategorií i abecedy. A další aktualizace jsou v pořadí....nezavěšujte! 

22,5 milionu diváků a čtenářů

Zámecké návrší v Litomyšli

Přes 200 staveb v tisku

Jak jsme na tom my?

Za rok 2019 jsme oslovili 22,5 milionu čtenářů a diváků, odvysílali řadu reportáží a rozhovorů v televizi, v tisku představili více než 200 staveb a uzavřeli spolupráci s tisícovkou partnerů. 

V databázi je více než 250 staveb a denně se hlásí další. 

Plán na tento rok

Z toho všeho vycházíme při přípravě prezentací pro letošní rok, v němž se chceme zaměřit vedle již probíhajících mediálních kampaní v tisku, televizi i on-line především na anketu a vyhlášení jejích vítězů, tvorbu interaktivní videomapy příběhů staveb a přípravu vydání prvních publikací.

O plánech rozšíření kampaní na další média, putování výstavy i realizaci dalších výstupů připravujeme příští newsletter.

Vědecká knihovna v Hradci Králové, lidově zvaná "Ementál"
DOPLNIT VIZITKY STAVEB
PŘIHLÁSIT STAVBY
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo