Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětJak se Vám daří?
Stavba čtvrtstoletí.

Jak se Vám daří?

Tuto zprávu pro Vás píšeme za celou dobu naší vzájemné komunikace nejdéle. Prošla totiž celou řadou změn. Její realizace přesně kopíruje turbulentní období, ve kterém se nyní nalézáme. Co platilo včera, neplatí dnes a není vůbec jisté co bude platit zítra. Unikátní doba! Lze na ní ale nalézt i něco pozitivního? My věříme, že ano. Například jsme změnili řadu rutinních návyků. A co vaše rutina, pokud se v živém procesu stavitelství dá o něčem takovém hovořit?

Centrum Prahy se vylidnilo a přímo vyzývá k procházkám. Na údajně nejkrásnějším náměstí v Praze, tedy Křížovnickém náměstí, se dá dnes v klidu rozhlédnout. Snídají tu pouze bezdomovci s tím nejluxusnějším výhledem z nás všech. Přes řeku lze slyšet kameníky pracující na pilířích Karlova mostu a šumění nedalekého jezu. Vážně, máte-li možnost a chuť, běžte se podívat! Lidé na cestě do práce přestali spěchat a kráčejí vycházkovým tempem, dokonce s hlavou vztyčenou. A je to dobře, neboť stavitelství a architektura našich měst, ať už historická nebo ta novodobá, stojí za shlédnutí a obdiv od země až k nebi. A my teď máme možnost tu krásu znovu v klidu objevovat.

Rehabilitace Střeleckého ostrova v Praze

Pokračování a další začátky

Projekt Stavba čtvrtstoletí získal na začátku tohoto roku mnoho další podpory ze strany našich partnerů, ať už odborných nebo mediálních, kde se jeho pozice stále významně rozšiřuje. I přes současné celosvětové "zamrznutí", které stojí mnoho času, peněz i energie většiny z nás, my pokračujeme v obohacování datábáze staveb, která za chvíli překročí hranici 300 realizací, připravujeme výstavy, vyhlášení ankety a další výstupy i představení obsahu projektu v masmédiích, stavíme výrobní štáby, pracujeme na dramaturgii a dalších kampaních. Držte nám palce, abychom z toho vyšli se zdravou kůží. Ptáte se proč?

Rýdlova vila v Dobrušce

Stavitelství "rules"

Protože právě stavitelství bylo a bude vždy startovacím motorem ekonomiky, která z různých příčin zadrhne. Z komunikace s Vámi víme, že stavební firmy, v upravené formě, pokračují v práci všude tam, kde je to možné. Zároveň se potýkají s ještě větším odlivem pracovníků, předně těch zahraničních. Architektonické a inženýrské kanceláře ale pracují na projektech dále. Proto je více než kdy jindy potřebné, aby se stavitelský obor dostal nyní do popředí a povědomí celé společnosti v tom nejvíce pozitivním slova smyslu. To je náš jednoznačný a společný zájem, na kterém nyní pracujeme ještě usilovněji a s vaší pomocí určitě také úspěšněji.

Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm
DOPLNIT VIZITKY STAVEB
PŘIHLÁSIT STAVBY
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo