Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětRok uzavírá Špotáková s estakádou
Stavba čtvrtstoletí.

Cestování se stavbami čtvrtstoletí

Celý rok jsme ve spolupráci s Českými dráhami vozili poutavé příběhy staveb čtvrtstoletí vlakem i návštěvníkům českých nádraží. V prosinci jsme uzavřeli rok cestování v Praze a stylově - jak jinak - než dopravní stavbou. Tedy poutavým vyprávěním o unikátní lochkovské estakádě plné rekordů, který čtenářům veze Bára Špotáková na titulce. Je velmi důležité psát pozitivně o silničních stavbách a vyvažovat tak častokrát nezaslouženou negativní mediální pozornost.

Víte, že čeští stavbaři mají při práci na silnicích odpracováno více nočních hodin než jejich kolegové v Rakousku a Německu?

Lochkovská estakáda: Silniční okruh kolem Prahy, Lahovice - Slivenec. Pro více fotografií a informací o stavbě klikněte na obrázek.

S Českými dráhami jedeme dál!

Ohromnou radost máme z nabídky pokračovat ve spolupráci s magazínem ČD pro Vás i v příštím roce 2020. A víte proč? Protože vaše stavby čtvrtstoletí nabídly nad očekávání kvalitní obsah, jak nám sdělil pan šéfredaktor Václav Rubeš. Ale to my víme a ten obsah prosazujeme kudy chodíme.

Redakční plán již známe, ale zatím si ho necháme pro sebe. Dopředu prozradíme jen to, že v lednovém čísle přineseme opravdovou pecku mezi stavbami novodobého stavitelství. Půjde o stavbu pro kulturu, která přesně reaguje na ducha doby a reflektuje směřování společnosti. Jejím ředitelem je bývalý dramaturg Pražského hradu a zároveň je jedinou stojící novostavbou svého autora.

Barbora Špotáková uzavírá

Posledním číslem letošního roku uzavíráme cestovatelské příběhy v Praze. Klikněte na obrázek a přečtěte si celý článek.

Víte, že tento časopis si měsíčně přečte 900.000 - 1.250.000 čtenářů?

Nestihli jste všechna vydání?

Nevadí, my je pro Vás mapujeme a pravidelně uveřejňujeme na webu projektu. Přihlašovatelům staveb zasíláme redakční výstisky. Pokud byste nějaké sháněli, obraťte se na nás. My zjistíme, zda jsou ještě k dispozici a případně je zašleme.

Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
PŘIHLÁSIT STAVBY
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo