Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětČeladná dnes otevírá výstavu Stavby čtvrtstoletí
Stavba čtvrtstoletí.

Čeladná dnes otevírá výstavu Stavby čtvrtstoletí

Letošní první uvedení výstavy Stavby čtvrtstoletí, která představí 21 oborů stavitelství, otevře vernisáž za přítomnosti vedení obce, včetně starosty Pavola Lukši. Poslední přípravy počítají také s prezentací některých místních staveb, jenž mohou návštěvníci výstavy nejen shlédnout, ale i na místě zažít. Přes webové rozhraní se dozví více podrobností a najdou i další místní stavby nejen na Čeladné, ale i v okolí a seznámí se s celou databází staveb.

Na výstavu zve místní zpravodaj i celostátní magazín

První ohlasy a pozvánky na výstavu můžete najít v červnovém vydání magazínu ČD pro Vás v rubrice Příběhy zajímavých staveb. Také na webu obce a v hlavním čeladenském zpravodaji najdete pozvánku a zprávu o této výstavě. Čeladná je první místo po Senátu Parlamentu ČR, kde byla výstava umístěna a těšila se zde velké návštěvnosti. Věříme, že zájem občanů Čeladné společně s mnoha turisty nebo lázeňskými hosty pražskou návštěvnost předčí.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Čeladenský zpravodaj

Na titulce, v úvodníku starosty i v tiráži červnového zpravodaje obce najdete avízo i pozvánku na vernisáž a výstavu Stavby čtvrtstoletí. Klikněte na obrázek a stáhněte si pdf tohoto vydání. A ještě lépe - přijeďte se podívat, dozvědět se něco nového o současném českém stavitelství a poznat přitom kus nádherné beskydské přírody, včetně klimatických lázní Čeladná.

ČD pro Vás, červen 2020

V rubrice Příběhy zajímavých staveb, na straně 22 tohoto celostátního časopisu, přinášíme článek o Aši a jejích parkových lokalitách. A společně s tím i pozvánku na čeladenskou výstavu. Neváhejte a přijeďte vlakem!

Od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020 na náměstí obce. Vernisáž proběhne v pondělí 8. 6. 2020 v 17 hodin.

Klikněte na obrázek a stáhněte si pozvánku na vernisáž a výstavu

Společně oživíme Česko!

Projekt Stavba čtvrstoletí se připojil k celospolečenské výzvě Oživíme Česko! Cestujte, poznávejte, zažijte nové neokoukané místa Česka také prostřednictvím staveb a toho co Vám nabízí!

DOPLNIT VIZITKY STAVEB
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo