Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětO výstavě STAVBY ČTVRTSTOLETÍ
Stavba čtvrtstoletí.

O VÝSTAVĚ "STAVBY ČTVRTSTOLETÍ"

Pro zahájení naší putovní výstavy jsme společně s hostitelem, Senátem Parlamentu České republiky, vybrali výjimečné umístění, jakým je Salla Terrena Valdštejnské zahrady pod jedinečnou kulisou Pražského hradu a pozvali pana Jiřího Korna se skupinou 4TET.

Vernisáž proběhne ve středu 2. 10. 2019 od 17 hodin. Výstava potrvá až do konce sezóny, tedy do 31. 10. 2019 kdy se zahrada uzavírá a to pod grottou, místní krápníkovou jeskyní, kam bude přesunuta.

Pro potvrzení účasti do 25. 9. 2019 klikněte zde

A CO TAM BUDE?

Výstava STAVBY ČTVRTSTOLETÍ představí prvních 20 unikátních příběhů staveb. Díky tomu, že využívá informační technologie je propojená s celou databází projektu jednoduše přes telefon či tablet každého návštěvníka.

Během vernisáže Vám autoři představí záměr, koncepci i její tvůrce, budete moci s nimi pohovořit, setkáte se s řadou osobností oboru i mimo něj nebo svých známých. Využijte toto odpolední matiné také pro poznání barokní zahrady a jejích příběhů s profesionální průvodkyní od 16 hodin.

JIŘÍ KORN A 4TET V BAROKU

Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka s nenapodobitelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jen těch nejlepších společenských událostí jakou je i vernisáž výstavy STAVBY ČTVRTSTOLETÍ.

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ VÝSTAVY?

Můžete hlásit své stavby do projektu a stát se součástí putovní výstavy.

Přihlásit stavby
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo