Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětRSVP? Répondez, s'il vous plait
Stavba čtvrtstoletí.

RSVP? RÉPONDEZ, S'IL VOUS PLAIT

Blíží se termín potvrzení účasti na vernisáži prvního uvedení výstavy STAVBY ČTVRTSTOLETÍ, která se koná ve středu 2. 10. 2019 od 17 hodin ve Valdštejnské zahradě v Praze.

Je někdo, kdo by neměl chybět v mailingu? Napište nám na info@stavbactvrtstoleti.cz nebo vyplňte kontaktní formulář na webu.

Pro potvrzení účasti do 25. 9. 2019 klikněte zde

O VÝSTAVĚ

Zcela v duchu stejnojmenného projektu Stavba čtvrtstoletí se výstava zabývá přiblížení oboru architektury a stavitelství laické veřejnosti. Proto autoři zvolili řadu pro obor netradičních postupů a naprosto současné trendové způsoby komunikace. Přijďte se podívat, zeptat, potkat se a pobavit.

Salla Terrena, Valdštejnská zahrada v Praze

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ VÝSTAVY?

Výstava STAVBY ČTVRTSTOLETÍ je plánována jako interaktivní, propojená s celou databází staveb a jejích příběhů jednoduše přes telefon každého jejího návštěvníka. Stále můžete přihlašovat své stavby do projektu a stát se tak její součástí.

Přihlásit stavby

JIŘÍ KORN A 4TET

Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpík s nenapodobitelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i nejlepších společenských událostí jakou je vernisáž výstavy STAVBY ČTVRTSTOLETÍ.

FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo