Odesílatel"Petra Miškejová" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětZapojení staveb do projektu Stavba čtvrtstoletí
Stavba čtvrtstoletí.

ZAPOJENÍ STAVEB DO PROJEKTU

Stavba čtvrtstoletí je obsáhlou a ucelenou sbírkou staveb uplynulých pětadvaceti let. Cílem je vytěžit a zhodnotit archivy stavební a architektonické činnosti ve více než 20. kategoriích. Chcete-li se zapojit do odborné ankety, můžete stavby zapisovat do konce března 2019. Později přihlášené objekty budou prezentovány v dalších plánovaných výstupech.

ODBORNÁ ANKETA

Zapsané stavby jsou zahrnuty do odborné ankety, o jejíž výsledcích rozhodujete vy, přihlašovatelé a jejíž výsledky jsou kontrolovány notářem. Tvoříte tak největší odbornou porotu, která kdy v oboru působila. Za každou zapsanou stavbu přihlašovatel získává 3 hlasy. Dalšími hlasy disponují odborní partneři a jimi nominovaní porotci.

PUBLIKACE

Katalogy staveb a kategorií, publikace krásné i naučné budou prezentovat vaše stavby a příběhy jejich vzniku i proměn u nás i v zahraničí.

PUTOVNÍ VÝSTAVY

Vaše stavby a jejich příběhy se díky výstavám dostanou do povědomí široké veřejnosti v celé České republice a na mnoha místech ve světě. Právě tam chceme prezentovat skvělé jméno českého stavebnictví, propagovat mistrovskou práci českých lidí.

TV CYKLUS

Společně s celostátními televizemi připravujeme cyklus o nejzajímavějších stavbách, dostavbách i rekonstrukcích za posledních 25 let.

OSOBNOSTI

Tvoříme soubor špičkových odborníků, představitelů oboru z řad investorů, autorů, dodavatelů staveb i novinářů a servisních organizací stavitelství. Osobnosti, jejichž pracovní úsilí a schopnosti zanechávají výrazně viditelné i veřejnosti skryté stopy v životě společnosti.

PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
PDF FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY
FacebookInstagram

Představujeme stavby

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Obálka magazínu s jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček Ewou Farnou a příběhem rekonstrukce Bílé věže v Hradci Králové, která je dominantou kraje. Příběh o špičkově zvládnutém prolnutí rekonstrukce památky a současných technologií, úskalí i vítězství vám přinášíme na stránkách magazínu ČD pro Vás. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Váš nejoblíbenější průvodce na cestách vlakem, který čte 1.250.000 cestujících měsíčně. V lednovém čísle začal své putování v Opavě, která se těší z opravené vodárenské věže, jenž našla svůj nový účel. Nově je místem setkávání, kulturně-uměleckým prostorem KUPE, kam se vstupenky na jednotlivé akce musí i losovat. Klikněte na obrázek a přečtěte si celý článek.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo