Odesílatel"Petra Miškejová" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětStavby čtvrtstoletí letí krajem
Stavba čtvrtstoletí.

STAVBY ČTVRTSTOLETÍ LETÍ KRAJEM

V městech, obcích i krajinách mapujeme dobré výsledky českého stavitelství. Pro nadcházející nádherné letní období připravujeme kampaň s televizí o stavbách coby cílech letních cestovatelů. A které to mohou být? Cokoliv od rekonstruovaných památek přes dopravní stavby nebo upravený městský parter. Několik tipů vám přinášíme a řadu dalších objevíte v databázi, kterou neustále doplňujeme.

Tipnete si, z kterého roku je zatím nejstarší novostavba z této databáze?

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Tento týden: přihlaste své stavby do pátku 7. 6. 2019, abyste stihli připravovanou televizní zpravodajskou kampaň v regionech.

Příští týden: přihlaste své stavby do pátku 14. 6. 2019, abychom je mohli zapojit do pořadů televize.

Do konce prázdnin: v termínu do 31. 8. 2019 stihnete účast v putovní výstavě Stavby čtvrstoletí v Senátu PČR.

Řadu dalších výstupů řešíme průběžně, pro jejich množstí nevypisujeme všechny termíny, pouze ty nejzajímavější.

PŘIHLÁSIT STAVBY

HARMONOGRAM

Harmonogram projektu je momentálně rozvržen na tři následující roky. V současné době běží představování některých staveb v klíčových periodikách, sloužící k informování širokého spektra veřejnosti. Dále je před spuštěním televizní prezentace projektu a jeho obsahu. Po prázdninách navážeme putovní výstavou, následovat bude bigboardová kampaň. Na příští rok chystáme vyhodnocení odborné ankety a vydání několika publikací. Spolu se státní agenturou Czech Tourism připravujeme představení nových lokalit a objektů o kterých víme, že už dnes budí pozornost v mnoha ohledech, a to nejen u domácích turistů, ale i těch ze zahraničí, kterých stále přibývá. Třešinkou na dortu by měl být televizní seriál o nejúspěšnějších stavbách. Už teď se ale rýsují některé další atraktivní možnosti.

FacebookInstagram

Představujeme stavby

Památník Tomáše Bati ve Zlíně
Poutní místo Kalvárie, Čestice
Zámek Bolatice
Městské jádro ve Mšeně
NÁHLED DATABÁZE STAVEB

Pracujeme s významnými médii

O ohromně zdařilé a oceněné rekonstrukci radnice v Kardašově Řečici, jejíž hodiny pohání hodinový stroj pravděpodobně z dílny slavného mistra Hanuše, autora pražského Orloje se dočtete v aktuálním vydání magazínu ČD pro Vás. Číslo je zaměřené na Jindřichohradecko. Kliknutím na obrázek si stáhnete článek v nezkrácené verzi.

O projektu Stavba čtvrtstoletí se dočtete v letním vydání magazínu Noviny&Novinky. N&N jsou prvním česko-německým magazínem pro Prahu a Berlín. Artový layout a jedinečný distribuční mix v Praze a Berlíně jsou garantem kvality a zásahu cílové skupiny. Součástí N&N jsou rubriky Obzory stavitelství, Generace Y, Hrdinové dnešní doby a aktuální zajímavosti z dění v obou metropolích.

Boty a ponožky, ve zkratce BOPO, je unikátní baťovská kolonie v Třebíči, největší mimo Zlín. Místní ji za přispění veřejných i soukromých investic zrekonstruovali na malebné místo k bydlení s veškerou vybaveností. Klikněte na obrázek, který vás přesměruje na článek v nezkrácené verzi. O třebíčské židovské čtvrti, největší rezervaci na světě mimo Izrael, jste věděli? Pokud ne, tak máte rovnou několik tipů na zajímavý výlet.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo