Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětJedeme do Evropy
Stavba čtvrtstoletí.

JEDEME DO EVROPY

V těchto dnech vyšlo nové číslo čtvrtletního magazínu Noviny&Novinky z Prahy a Berlína, který je naším dlouhodobým partnerem. Spojuje nás stejný záměr - kvalitní práce a pozitivní pohled na svět kolem nás. Jarní vydání nese název a leitmotiv Půjčíme si sny. Naším snem je změnit pohled veřejnosti na obor stavitelství. Tím nejlepším způsobem je představování kvalitních staveb i rekonstrukcí a osobností, které jsou s jejich realizacemi spojeny.

Především díky nám vznikla nová rubrika Obzory stavitelství, jíž je projekt Stavba čtvrstoletí důležitou součástí. Jarní "otvírák" představuje projekt a jeho koncepci. V dalších vydáních budeme čtenáře informovat o dalších aktivitách, dívat se do zákulisí projektu a hlavně ukazovat vaše stavební díla.

Ta se prostřednictvím magazínu dostanou první třídou vlaků nejen do 14-ti zemí Evropy, ale i ke všem členům Hospodářské komory a na další strategická místa v centru Prahy a Berlína.

FacebookInstagram

Představujeme stavby

Classic 7 Business Park neboli Holešovické mlýny, Praha
Dostavba a rekonstrukce cihelny neboli Centrum andragogiky, Hradec Králové
Čistírna odpadních vod, Třeboň
Městský stadion Ostrava!!!, Ostrava Vítkovice
NÁHLED DATABÁZE STAVEB
PŘIHLÁSIT STAVBY

Pracujeme s významnými médii

O projektu Stavba čtvrtstoletí se dočtete ve čtvrtletním magazínu Noviny&Novinky. N&N jsou prvním česko-německým magazínem pro Prahu a Berlín. Artový layout a jedinečný distribuční mix v Praze a Berlíně jsou garantem kvality a zásahu cílové skupiny. Součástí N&N jsou rubriky Obzory stavitelství, Generace Y, Hrdinové dnešní doby a aktuální zajímavosti z dění v obou metropolích.

Rozhovor pro trendový on-line magazín Flowee City, médium nového světa, které dává nový rozměr billboardům. O projektu Stavba čtvrtstoletí a poznatcích o současném stavu oboru stavitelství, jak jsme je získali z mnoha zajímavých rozhovorů
s významnými představiteli z praxe i ze škol.

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb do všech regionů České republiky. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo