Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětPrvní náhledy databáze na webu
Stavba čtvrtstoletí.

PRVNÍ NÁHLEDY DATABÁZE NA WEBU

V tomto týdnu jsme vložili první náhledy staveb na webovou stránku projektu Stavba čtvrtstoletí. Prohlédněte si je, jde jen o malou ochutnávku široké databáze, kterou pro Vás připravujeme.

Databáze, která vzniká z vašich realizací si klade za cíl vyzdvihnout skvěle odvedenou práci profesionálů v oboru, poukázat na to, že stavba je výsledkem špičkové spolupráce týmu, počínaje investorským záměrem, přes důvěru vloženou do vize architekta, odpovědnost inženýrů a mistrovský um stavitelů včetně vynalézavosti výrobců materiálů.

Vaše stavby a české stavitelské umění prosazujeme v médiích v redakčním i zpravodajském obsahu. Připravujeme putovní výstavy, přibudou publikace i komentované prohlídky vybraných staveb. Klíčová je pro nás spolupráce se svazy a profesními organizacemi stejně jako osobnostmi oboru.

Vaší práci představujeme široké veřejnosti ve výstupech a množství, které se oboru dosud nedostávalo. Být součástí této databáze a jejích výstupů je prestižní záležitost.

Kostel Sv. Václava, Sazovice
Kostel Sv. Václava, Sazovice
Rodinný dům LF, Nebušice
Rodinný dům LF, Nebušice
O2 Arena, Praha
O2 Arena, Praha
Lávka přes Labe, Čelákovice
Lávka přes Labe, Čelákovice
NÁHLED DATABÁZE STAVEB
PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
FacebookInstagram

Představujeme stavby

Rozhovor pro Flowee

Rozhovor pro trendový on-line magazín Flowee City, médium nového světa, které dává nový rozměr billboardům. O projektu Stavba čtvrtstoletí a poznatcích o současném stavu oboru stavitelství, jak jsme je získali z mnoha zajímavých rozhovorů
s významnými představiteli z praxe i ze škol.

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb do všech regionů České republiky. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo