Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětČeská televize hlavním mediálním partnerem
Stavba čtvrtstoletí.

ČESKÁ TELEVIZE HLAVNÍM MEDIÁLNÍM PARTNEREM

Hlavním mediálním partnerem projektu Stavba čtvrtstoletí se v těchto dnech stala Česká televize. Stavby z této databáze a osobnosti s nimi spojené budeme od teď prezentovat v pravidelných pořadech typu Studio 6, Dobré ráno, Události v kultuře, Události v regionech apod. Tyto redakční pořady společně se zpravodajstvím budou tvořit televizní jádro informací o profesní stopě, kterou jste v uplnynulých 25. letech zanechali.

O připravovaném televizním cyklu jsme Vám již také řekli. Nadále na něm pracujeme a o vznikající podobě Vás budeme průběžně informovat. Je to rozhodně jeden z nejatraktivnějších výstupů, které chystáme.

Ani to nám ale nestačí! Již v tuto chvíli máme dojednanou další spolupráci, která je pro zviditelnění projektu a jeho obsahu zásadní. Její mediální dosah a pokrytí staveb ve špičkové kvalitě nejen u nás doma, ale ohromná globální podpora díky zahraničním zastoupením vystřeluje vaše stavby do celého světa přímo raketovou rychlostí. Námi avizované číslo 5,37 milionů respondentů denně je již dávno prolomeno.

Bez jakékoliv nadsázky je zjevné, že větší a kvalitnější mediální podporu a zásah tento obor dosud neměl. Proto ho beze zbytku využijte ve svůj prospěch a zapište své stavby do databáze, která je nejdůležitějším zdrojem zmiňovaných výstupů. Obdobná příležitost už se opakovat nebude!

PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
PDF FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY
FacebookInstagram

Představujeme stavby

Rozhovor pro Flowee

Rozhovor pro trendový on-line magazín Flowee City, médium nového světa, které dává nový rozměr billboardům. O projektu Stavba čtvrtstoletí a poznatcích o současném stavu oboru stavitelství, jak jsme je získali z mnoha zajímavých rozhovorů
s významnými představiteli z praxe i ze škol.

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb do všech regionů České republiky. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo