Odesílatel"Petra Miškejová" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětPřihlašování staveb do Stavby čtvrtstoletí
Stavba čtvrtstoletí.

PŘIHLAŠOVÁNÍ STAVEB

Již z minulého dopisu i dalších zdrojů jste zjistili, že přihlašování staveb do projektu Stavba čtvrtstoletí je otevřené do konce března 2019 pro stavby, které se chtějí účastnit odborné ankety, jejíž vyhlášení je plánované na červen 2019. Z jejích výsledků, o kterých rozhodujete vy sami vzejdou vítězové kategorií a také vítězové hlavní ceny, titulu Stavba čtvrtstoletí.

Proto se nás často ptáte, jaké stavby ze svého portfolia máte vybírat. Odpovědí je zajímavý příběh a jedinečnost staveb, přičemž jejich velikost ani stáří nehraje roli. 

Vyplnění vizitky každé stavby Vám zabere cca 20 minut času, probíhá na webu projektu a jedna přihláška je zpoplatněna příspěvkem 5.900,- vč. DPH. Jedná se o daňově odečitatelnou položku. Fakturu obdržíte po vyplnění přihlášky.

Zapsané stavby jsou součástí veškerých dalších výstupů: putovních výstav, řady publikací, mediálního plánu, komentovaných prohlídek i chystaného TV cyklu. Projekt je plánován na 3 roky, ve kterých představíme skvělé výsledky tohoto mistrovského oboru široké veřejnosti.

Velikost a kvalita databáze staveb je klíčovým východiskem pro vytvoření silného a dobrého obrazu tohoto oboru!

PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
PDF FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY
FacebookInstagram

Představujeme stavby

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb do všech regionů České republiky. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Obálka magazínu s jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček Ewou Farnou a příběhem rekonstrukce Bílé věže v Hradci Králové, která je dominantou kraje. Příběh o špičkově zvládnutém prolnutí rekonstrukce památky a současných technologií, úskalí i vítězství vám přinášíme na stránkách magazínu ČD pro Vás. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Váš nejoblíbenější průvodce na cestách vlakem, který čte 1.250.000 cestujících měsíčně. V lednovém čísle začal své putování v Opavě, která se těší z opravené vodárenské věže, jenž našla svůj nový účel. Nově je místem setkávání, kulturně-uměleckým prostorem KUPE, kam se vstupenky na jednotlivé akce musí i losovat. Klikněte na obrázek a přečtěte si celý článek.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo