Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětLéto se stavbami čtvrtstoletí
Stavba čtvrtstoletí.

CO PŘINESLO LÉTO

Přes léto jsme v rámci mediální kampaně navštívili prostřednictvím zpravodajství i redakčních pořadů České televize řadu staveb čtvrtstoletí i jejich realizátorů.

Databáze projektu se plní skutečnými perlami české architektury a stavitelství, denně přibývají další ze všech oborů i krajů republiky. Protože materiálů je už nyní více než dost, zahájili jsme přípravu putovní výstavy, jejíž vernisáž proběhne letos na podzim. Už nyní Vás zveme na jedno z nejkrásnějších míst republiky, kde vzácným hostem akce bude významný oslavenec letošního podzimu. 

Valdštejnská zahrada v Praze

Stavby čtvrtstoletí mají díky rozsahu a formám prezentace jednoznačně největší pozornost veřejnosti jakou kdy obor stavitelství měl!

Jednoznačně skvělou zprávou je partnerství s nejlepším magazínem o architektuře na trhu.

Časopis ARCHITECT+​ je nejprestižnější a nejčtenější na trhu a plynně navazuje na 60. letou nepřetržitou práci časopisu Architekt, což z něj zároveň dělá nejstarší oborový titul. Klobouk dolů! Na jeho stránkách budeme vydávat zprávy o dění v projektu Stavba čtvrtstoletí, výsledky odborné ankety a dalších akcí.

Skvělé ohlasy přinesl živý vstup ve Studiu 6 České televize, kde byl projekt a jeho stavby představen. Další reportáže jste mohli zaznamenat v krajském zpravodajství. Klikněte na obrázek pro spuštění záznamu z pořadu.

Unikátní příležitosti pro stavitelství připravujeme s naším partnerem tištěného a on-line zpravodajství s jednoznačně největším plošným zásahem a neuvěřitelnými 70-ti regionálními mutacemi. Stavitelství zde bude v souvislosti s problematikou zaměstnanosti, cestování i vzdělávání jedním z nejvýznamnějších témat. Jedná se o jedinečnou příležitost pro obce i firmy prezentovat své kvality a potřeby.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Do konce prázdnin: staveby přihlášené do 31. 8. 2019 stihnou účast v putovní výstavě Stavby čtvrtstoletí, která začíná ve Valdštejnské zahradě v Praze.

Dalších výstupy řešíme průběžně, proto nevypisujeme všechny termíny, pouze ty nejzajímavější.

PŘIHLÁSIT STAVBY

HARMONOGRAM

Harmonogram projektu je momentálně rozvržen na tři následující roky. V současné době běží představování některých staveb v klíčových periodikách, sloužící k informování širokého spektra veřejnosti. Dále je před spuštěním televizní prezentace projektu a jeho obsahu. Po prázdninách navážeme putovní výstavou, následovat bude bigboardová kampaň. Na příští rok chystáme vyhodnocení odborné ankety a vydání několika publikací. Spolu se státní agenturou Czech Tourism připravujeme představení nových lokalit a objektů o kterých víme, že už dnes budí pozornost v mnoha ohledech, a to nejen u domácích turistů, ale i těch ze zahraničí, kterých stále přibývá. Třešinkou na dortu by měl být televizní seriál o nejúspěšnějších stavbách. Už teď se ale rýsují některé další atraktivní možnosti.

Představujeme stavby

Multifunkční aula GONG, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava
Pavilon T výstaviště České Budějovice
Komenského lávka v Jaroměři
Pavilon EXPO 2015, Vizovice
DATABÁZE STAVEB
FacebookInstagram
Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo