Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětMáme obrovský mediální zásah
Stavba čtvrtstoletí.

MÁME OBROVSKÝ MEDIÁLNÍ ZÁSAH

Projekt Stavba čtvrtstoletí systematicky buduje kvalitní, silné a pozitivní PR českého stavitelství a architektury směrem k široké veřejnosti. Nejlépe se taková vizitka buduje na pozitivních příkladech, kterých je kolem nás bezpočet a řada z nich dosud nenašla cestu ke svým objevitelům.

Klíčová je v tomto ohledu spolupráce s celostátními masmédii se špičkovým regionálním pokrytím a přesahem do zahraničí. Proto úzce spolupracujeme s Českou televizí, tištěnými deníky, magazíny, rádii a on-line médii.

V tuto chvíli jsme počet respondentů vyčíslili na neuvěřitelných 5.370.000 denně!!! Řada dalších bude brzy následovat, proto můžeme tento počet považovat za startovní čáru. Sledujte, kudy povedou další cesty úžasných příběhů českého stavitelství tvořeného vašimi stavbami.

PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
PDF FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY
FacebookInstagram

Představujeme stavby

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb do všech regionů České republiky. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Obálka magazínu s jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček Ewou Farnou a příběhem rekonstrukce Bílé věže v Hradci Králové, která je dominantou kraje. Příběh o špičkově zvládnutém prolnutí rekonstrukce památky a současných technologií, úskalí i vítězství vám přinášíme na stránkách magazínu ČD pro Vás. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Váš nejoblíbenější průvodce na cestách vlakem, který čte 1.250.000 cestujících měsíčně. V lednovém čísle začal své putování v Opavě, která se těší z opravené vodárenské věže, jenž našla svůj nový účel. Nově je místem setkávání, kulturně-uměleckým prostorem KUPE, kam se vstupenky na jednotlivé akce musí i losovat. Klikněte na obrázek a přečtěte si celý článek.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo