Odesílatel"Petra Miškejová, projekt Stavba čtvrtstoletí" <info@stavbactvrtstoleti.cz>
Komuinfo@stavbactvrtstoleti.cz
PředmětJe čas přihlásit stavby
Stavba čtvrtstoletí.

JE ČAS PŘIHLÁSIT STAVBY

Připomínáme, že v tomto týdnu je čas na zapsání staveb do projektu Stavba čtvrtstoletí. Na podanou přihlášku, která je zároveň objednávkou, zareagujeme fakturou a následným zveřejněním stavby v elektronické databázi a zavedením do mediálního schématu.

Zatímco vy zpracováváte své archivy, my pracujeme na dalších významných spojeních s důležitými organizacemi a osobnostmi oboru. Velmi si vážíme podpory předsedy Senátu Parlamentu ČR Jaroslava Kubery, mnohaletým starostou Teplic a dalších senátorů a senátorek. Mnozí z nich jsou zároveň starosty ve svých obcích a investory významných staveb a rekonstrukcí. Matadorem je opavský senátor Herbert Pavera, starosta obce Bolatice.

PŘIHLÁSIT STAVBY PŘES WEB
PDF FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY
FacebookInstagram

Představujeme stavby

Rozhovor pro Flowee

Rozhovor pro trendový on-line magazín Flowee City, médium nového světa, které dává nový rozměr billboardům. O projektu Stavba čtvrtstoletí a poznatcích o současném stavu oboru stavitelství, jak jsme je získali z mnoha zajímavých rozhovorů
s významnými představiteli z praxe i ze škol.

ČD pro Vás každý měsíc vozí Příběhy zajímavých staveb do všech regionů České republiky. Aktuální březnové vydání kromě příběhu pilota Martina Šonky představuje Volmanovu vilu v Čelákovicích u Prahy. Její příkladnou rekonstrukci vedl architekt Marek Tichý se svým týmem. Vila se díky jeho práci stala novým cestovatelským objevem. Klikněte na obrázek a článek si přečtěte.

Organizátor

BRU&KILS, s.r.o.
Rybná 24
Praha 1
Screen1
Kontaktní osoba

Petra Miškejová
E: info@stavbactvrtstoleti.cz
T: +420 605 230 731

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo