Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 06/2019
E-letter ČVUT v Praze
ČVUT jinde a jinak
 
Zpříjemni si těšení na prázdniny a podívej se nám pod poličku jinde, než na akademické půdě. A pokud nemáš ještě program na červenec a srpen, tak se můžeš přihlásit na některou z našich Letních škol.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Muzejní noc
V sobotu 8. června 2019 rozhodně zajdi během Pražské muzejní noci do Národního technického muzea v Praze. Přijď se tam na nás podívat do 1. patra, kde ti předvedeme spoustu technických zajímavostí a projektů, na kterých pracují studenti a vědci z ČVUT v Praze. Program zde bude připraven pro všechny věkové kategorie.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
FELFEST
I letos pořádá Fakulta elektrotechnická svůj tradiční festival FELFEST.
Pokud si chceš prohlédnout technické vymoženosti a poslechnout si k tomu dobrou muziku, stav se 12. června 2019 na Vítězné náměstí (Kulaťák), na Praze 6. Kromě hudby je totiž FELFEST hlavně o fakultě a o tom, čím se zde studenti zabývají a co tvoří. Vše uvidíš na vlastní oči v sekci Techpark. Program začíná ve 14.00 hod. a vstup je zdarma.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Letní škola robotiky
Přijď si zkusit rozhýbat robota! Fakulta strojní ČVUT v Praze pořádá od 9. do 12. července 2019 pro středoškoláky Letní školu robotiky. Můžeš si vyzkoušet základy programování a ovládání robotů, předešlé zkušenosti nejsou nutné. Týdenní kurz je zdarma. Detailní program najdeš tady.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Letní IT škola pro dívky
Přihlas se do Letní IT školy pro dívky, která se bude konat na ČVUT v Praze v termínu od 18. do 23. srpna 2019. Během týdne tě naučíme základy tvorby webu, programování i grafiky. V praxi si vyzkoušíš celou řadu technologií, podíváš se na místa, kde to IT žije, a poznáš spoustu zajímavých lidí. Letní IT škola je pro středoškolačky, které jsou naprostými začátečnicemi. Registrace a další informace najdeš zde.
 
UŽIJ SI KRÁSNÉ PRÁZDNINY
A V ZÁŘÍ AHOJ NA TECHNICE
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo