Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 10/2019
E-letter ČVUT v Praze
Podzim na Technice
 
Podzimní čas a plískanice nemusíš trávit doma. Máš možnost zapojit se do zajímavých kurzů, seminářů a akcí, které pořádáme na ČVUT v Praze.
 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta elektrotechnická
 
Chceš být expert na operační systémy Linux nebo Windows? Chceš je umět bránit proti hackerům? Kurzy jsou praktické, co se naučíš, to si i vyzkoušíš pod dohledem našich externích lektorů z praxe. Centrum pro kybernetickou bezpečnost ČVUT FEL otevírá nové kurzy na zimní semestr 2019/20. Kurzy začínají v říjnu a je z čeho vybírat.

Zde najdeš veškeré informace.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
 
Staň se na Den reaktorovým fyzikem, podíváš se zblízka na jaderný reaktor, dozvíš se podrobnosti o štěpné reakci i jejích různých využitích. Tuto akci připravila katedra jaderných reaktorů Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze (FJFI). První proběhne ve středu 20. listopadu 2019 a další o dva dny později. Registrovat se je nutné do 15. října 2019.
 
Více informací a registrace jsou zde.
 

 
Matematické problémy nematematiků - matematika ve vyhledávačích, hudbě, farmacii a jinde se představí na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT (FJFI) a na dalších sedmi univerzitách (díky videostreamingu) prostřednictvím série seminářů Matematické problémy nematematiků. Společně je připravují FJFI a Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy (MFF). Ve středu 23. října 2019 bude o aplikaci matematiky ve fulltextovém vyhledávání mluvit Vladimír Kadlec z firmy Seznam.

Další informace jsou tady.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Gaudeamus
 
Máš zájem se o ČVUT dozvědět ještě více a vidět naše atraktivní prezentace jinde, než na akademické půdě? Přijeď za námi do Brna na veletrh vzdělávání, který se bude konat na brněnském Výstavišti v termínu
22. – 25. října 2019. Naši modrou expozici ČVUT v pavilonu P rozhodně nepřehlédneš. Těšíme se na tebe i na tvoje spolužáky.
Více info o veletrhu.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo