Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 05/2019
E-letter ČVUT v Praze
Na ČVUT v Praze není nikdy pozdě
 
Pokud jsi se stále nerozhodl/a, na jakou školu si podáš přihlášku, nic se neděje. V klidu se podívej na naši nabídku mimořádného přijímacího řízení.
 
image
 
Fakulta
stavební
 
Láká tě stavebnictví, architektura a chceš super vybavené zázemí pro studium? Máš druhou šanci na podání přihlášky! Do akademického roku 2019/2020 na Fakultě
stavební
ČVUT se můžeš přihlásit v mimořádném termínu
od 1. června do 31. července 2019
.
Přihláška je zde.
 
image
 
Fakulta biomedicínského inženýrství
 
Na Fakultu biomedicínského inženýrství lze přihlášky do mimořádného přijímacího řízení zasílat od 26. června
do 13. srpna 2019
.

Termíny přijímacích zkoušek jsou 17. a 19. září 2019. Podrobnější informace jsou zde.
 
image
 
Fakulta elektrotechnická
 
Fakulta elektrotechnická nabízí možnost mimořádného přijímacího řízení pro tyto bakalářské prezenční studijní programy: Elektrotechnika, energetika a management, Elektronika a komunikace, Otevřená informatika, Otevřené elektronické systémy, Softwarové inženýrství a technologieLékařská elektronika a bioinformatika. Přihlášky lze podávat do 2. září 2019.
 
image
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
 
do 5. září 2019 lze podávat přihlášky do mimořádného přijímacího řízení pro bakalářské studium na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské.

Řádný termín přijímací zkoušky na bakalářské studium je stanoven na 18. června 2019 v prostorách budovy fakulty v Trojanově ul. č. 13, Praha 2.
Podrobnější informace najdeš zde.
 
Zajímavé události na ČVUT
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
Staň se na Den lékařským fyzikem
Neobvyklou kombinaci fyziky a zdravotnictví ti představí Katedra dozimetrie a aplikace ionizujícího záření (KDAIZ) Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské na akci Den lékařským fyzikem, která se koná 5. června 2019. Zájemci se musí online registrovat, protože o tuto příležitost, kde je možné si vyzkoušet nanečisto práci radiologického fyzika, bývá velký zájem.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta elektrotechnická
Seminář a letní škola bezpečnosti počítačových sítí
Zjisti, jak fungují dnešní počítačové sítě a internet. Nauč se chránit sítě před hackery, a poznej, jaké jsou možnosti profesního růstu v této oblasti. V rámci letní školy si navíc vyzkoušíš zařízení, která se typicky používají v průmyslu. Více informací najdeš tady.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo