40 DNŮ DO ZAHÁJENÍ
13. ROČNÍKU ADHR

Zahájení 13. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku proběhne 24. května. Přípravy tiskové konference i celého ročníku běží naplno. Finišují jednání s partnery i příprava pravidel Ankety. Partnerskou strukturu letošního ročníku, v jejímž čele stojí jako generální partner opět společnost GasNet, čehož si velice vážíme, vám představíme před slavnostním zahájením. 

Od dnešního dne až do 27. dubna máte možnost zasílat vaše náměty k pravidlům či průběhu Ankety, které by přispěly například k širšímu zapojení jednotek nebo zvýšily možnost ocenění sborů z menších obcí a vesniček, kterým se i přesto daří vytvářet mladé kolektivy a pracovat s mládeží. Jsme rádi a vážíme si každé zpětné vazby, kterou nám v průběhu Ankety posíláte.

Tým SF-DHR

Odborný časopis požární ochrany, integrovaného záchranného systému a ochrany obyvatelstva

Časopis poskytuje informace z oblasti požární ochrany, činnosti složek integrovaného záchranného systému, problematiky ochrany obyvatelstva a krizového řízení. Je určen především pracovníkům orgánů státní správy a samosprávy a všem právnickým a fyzickým osobám, které působí ve složkách IZS, v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva.

Server POŽÁRY.CZ se při svém vzniku na počátku milénia stal průkopníkem “hasičského internetu”, a až do dnešní doby výrazně udává směr v požární ochraně. Odborníci sdružení okolo webu v průběhu let značně ovlivnili vývoj v oblasti hasičské techniky a odborné přípravy jednotek. Server mimo běžné zpravodajské činnosti působí ve prospěch požární ochrany v Česku a intenzivně se věnuje především jednotkám sboru dobrovolných hasičů, kterým pomáhá při nákupu požárních automobilů, jmenováni velitelů, při výcviku i samotné prezentaci jednotek. POŽÁRY.cz jsou důležitým partnerem mnoha projektů, vedoucích ke zlepšení požární ochrany, její modernizaci i veřejné prezentaci.

www.adhr.cz

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo