Odesílatel"Ing.Chitovová | INPHA" <obchod@inpha.cz>
Komuchitov@inpha.cz
PředmětFBF Bed&more - nehořlavé provedení postelí a matrací
  Zobrazit webovou verzi

NEHOŘLAVÉ PROVEDENÍ POSTELÍ A MATRACÍ

Požadavek na zvýšenou požární odolnost čalouněných výrobků se často jeví jako zbytečný nadstandard, který stojí peníze navíc.

Bohužel smutná praxe stále ukazuje, že dodržením předepsaných norem můžeme škodě předcházet anebo jí zcela zamezit. Týká se to nejen velkých hotelů a novostaveb, kde je většinou na to brán zřetel, ale preventivně i malých hotelů a penzionů, kde to navíc, kromě samotného zvýšení bezpečnosti hosta, může být využito i marketingově – sami víte nejlépe, z jakých zemí hosté tento standard již vyžadují.

Dovolte mi krátce citovat ze Sbírky zákonů, kde se ve Vyhlášce 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany v odstavci č. 9 uvádí, že ve stavbě ubytovacího zařízení s kapacitou nad 100 ubytovaných osob musí být v prostoru určeném pro ubytování osob zajištěno, že zápalnost textilní záclony a závěsu je delší než 20 sekund a čalounické materiály vyhovují z hlediska zápalnosti - musí splňovat požadavky snížené hořlavosti dle ČSN EN 1021–1 a ČSN EN 1021–2 na odolnost vůči zdroji zapálení - žhnoucí cigaretě a ekvivalentu plamene zápalky.

V kolekci potahových látek FBF Bed&more je na požadavek zvýšené požární bezpečnosti pamatováno – více než polovina dezénů má atest požární odolnosti. Navýšení ceny jedné hotelové postele je cca 10% - barevná škála a materiálové provedení je dostatečné pro jakýkoliv interiérový styl či představy architekta.

Vybrané modely z naší nabídky vyrobíme v nehořlavé úpravě dle požadavků standardu BS 7177, 2008 a 1.IM. V sortimentu rovněž máme široký rozsah pružinových postelí, matrací a toprů v kategoriích nízké a střední riziko, které splňují všechny požadavky protipožární ochrany.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně případných dotazů.

Podrobně si tento sortiment můžete prohlédnout na našich stránkách nebo v novém aktuálním katalogu.

 
POŽÁDAT O KATALOG 2017/2018
 
 
Rovněž Vás rádi uvítáme v naší vzorkovně, kde si můžete sortiment prohlédnout a vyzkoušet a kde vám, budeme k dispozici odbornou radou a konzultací.
 

Zůstávám s podravem a přáním hezkého dne

Ing. Alena Chitovová, obchodní ředitel

obchod@inpha.cz +420 605 295 787

FBF BED&MORE - OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PRO ČR A SR

INPHA a.s., V Olšinách 75, 100 00 Praha 10 | T: +420 273 136 375 | M: +420 605 295 787

www.hotelovepostele.cz

 

Váš kontakt je uložen v naší databázi z dostupných zdrojů AHR ČR, nebo na základě našeho společného jednání v předešlých projektech nebo obchodních případech. Nepřejete-li si již dostávat tyto obchodní informace, klikněte na odkaz odhlásit se.

logo